TTNET Tivibu Nedir ? Nasıl Kayıt Olurum ?

Bu yazımda Ttnet’in yeni hizmeti Tivibu’yu size tanıtmak istiyorum. Aslında beklediğimden çok daha iyi bir hizmet olan Tivibu ile artık heryerde, televizyon izleyebileceksiniz. Şimdilik 60 tane kanal bulunuyor.Hemen Ttnet’i arayıp ayrıntıları konuştum. Müşteri temsilcisi bana Nisan’ın 30 una kadar 1 Tl karşılığında bilgisayar üzerinden Televizyon izleyebileceğimi söyledi. Beğenmezsem eğer hesabı iptal edebiliyormuşum.

Digitürk’e kaptırdığı ihaleden sonra arkadaşlar arasında Ttnet’in yeni hizmetinin ne olacağını konuşmuştuk zaten. Beklediğimden daha performanslı çalışıyor. Silverlight ile yazılmış bir programı bilgisayarınıza indirip aldığınız kullanıcı adınız ve şifreniz ile giriş yapıyorsunuz.

Özelliklerini 4 bölüme ayırmışlar.

Tivibu Seç-İzle

Seç & İzle servisi ile en beğenilen yerli ve yabancı filmleri, popüler dizileri, belgeselleri, çocuk ve yaşam-eğlence programlarını bir arada bulabilirsiniz.

Bu servis ile TTNET Tivibu’nun geniş film arşivine istediğiniz zaman TTNET internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilirsiniz.

Tivibu Standard Plus paketinizle Seç-İzle servisinde sunulan yerli ve yabancı birçok TV kanalını takip edebilir, farklı kategorilerde birçok programı herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz.

İstediğiniz her an erişebileceğiniz film arşivinden istediğiniz filmi, gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilirsiniz. Üstelik izlemekte olduğunuz filmi dilediğiniz zaman durdurup, başlatabilir; dilediğinizde ileri-geri alabilirsiniz. Dahası Seç-İzle servisi ile yarım bıraktığınız bir filmi daha sonra dönüp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Tivibu Kirala-İzle

Kirala-İzle servisi ile en çok ses getiren, en çok izlenen, oyuncuları, yönetmeni herkes tarafından bilinen, yerli ve yabancı ödüllü filmleri, film başına belirli bir ücret ödeyerek istediğiniz zaman istediğiniz yerde izleyebilirsiniz.

Tivibu Kirala-İzle servisi ile geçmiş yıllarda vizyona girmiş yüzlerce popüler filmden oluşan arşive erişebilir ve kiraladığınız filmi 48 saat boyunca istediğiniz zaman, herhangi bir ek ücret ödemeden defalarca izleyebilirsiniz. Yılın en popüler filmleri vizyondan hemen sonra yine Tivibu Kirala-İzle servisi ile elinizin altında olacak. Bu filmleri de kiraladıktan sonra 24 saat boyunca istediğiniz zaman defalarca izleyebilirsiniz. Üstelik izlemekte olduğunuz filmi istediğiniz zaman durdurup, başlatıp ileri-geri alabilirsiniz. Dahası yarım bıraktığınız bir filmi daha sonra dönüp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz.

Bu servis ile dünyaca ünlü film stüdyoları tarafından yapımı gerçekleştirilen en popüler filmleri internetten indirme, DVD dükkânından kiralama, yasal olmayan yollardan kalitesiz korsan filmlere ulaşma çabasına girmeden istediğiniz anda hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz…

Tivibu Tekrar İzle

Tekrar-İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar izleyebilirsiniz. Tivibu Tekrar İzle servisi ile popüler TV programlarını kaçırma derdi artık ortadan kalkar. TTNET Tivibu üyeleri beğendikleri bir TV programını istedikleri zaman seyretme özgürlüğüne sahiptir. Üstelik herhangi bir ek ücret ödemeden. Bu servis sayesinde TV’nin kontrolü artık TTNET Tivibu üyelerindedir. TTNET Tivibu üyeleri Tekrar-İzle servisi sayesinde kişisel programları ile TV programları arasında bir tercih yapmak zorunda kalmaz. Çünkü beğendikleri programlar TTNET Tivibu üyelerini bekler.

Tivibu Durdur-İzle

TTNET Tivibu ile canlı televizyon yayınını durdurabilirsiniz. Hatta çok yakında izlediğiniz programı geri alabilir, sonra da tekrar ileri sarıp kaldığınız yerden televizyon keyfinize devam edebilirsiniz

NASIL ÜYE OLABİLİRİM ?

Eğer hat sizin üzerinize ise 444 0 375 arayarak müşteri temsilcisiyle otomatik yapabilirsiniz. Veya hat sahibi benim gibi babanız ise, internetten üzerinden 2 dakikada üyelik yoluyla yapabilirsiniz.

Öncelikle Tivibu Kayıt Sayfasına gidiyoruz.

Nisan’ın 30’una kadar 4 Tl lik paket 1 Tl’ye sunuluyor.

24 Şubat – 30 Nisan 2010 tarihleri arasında tüm müşterilerimize 1 TL ücret karşılığında Tivibu Standart Plus Üyelik paketi sunulmaktadır. 30 Nisan 2010’dan sonra Tivibu Standart Üyelik paketine geçmek isteyen aboneler TTNET 444 0 375 Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya TTNET Online işlem merkezinden (www.ttnet.com.tr) işlem yaparak Tivibu Standart Üyelik paketine geçebileceklerdir. 30 Nisan 2010 tarihi itibariyle Paket geçişini gerçekleştirmemiş abonelerin Tivibu Standart Plus Üyelik’leri devam edecek ve 4 TL olarak ücretlendirilecektir.

Buradan devam tuşuna basıyoruz.

  • Ad Soyad kısmına hat sahibinin adını yazmanız yeterli.
  • Eposta adresine herhangi bir iletişim adresinizi yazmanız yeterli.
  • Adresinize kendi hattınızın bulunduğu adresi yazmanız yeterli.
  • Güvenlik kodunu yazdıktan sonra devam tuşuna basınız.

  • Hizmet aldığınız telefon numaranızı yazıyorsunuz.
  • TTnet kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazıyorsunuz.
  • Güvenlik kodunu yazıyorsunuz ve devam tuşuna basmanız yeterli.

İKİNCİ ADIM : KULLANICI HESABI OLUŞTURMA

Servis kaydımızı yaptıktan sonra, hemen kullanıcı oluşturma sayfasına gidiyoruz.

Burada tekrardan TTnet kullanıcı adını ve şifrenizi giriniz. Daha sonra devam tuşuna basınız.

Bundan sonraki ekrana geçemiyorum. Çünkü daha önceden kayıt yaptığım için sonraki sayfaya ulaşamıyorum. Ama sonraki aşamada bir kullanıcı adı ve şifre belirlemeniz gerekiyor. Daha sonra devam tuşuna basıp başarıyla kullanıcı oluşturduğunuzu ve programı bilgisayara indirebileceğiniz ile ilgili bir buton geliyor.

Programı buradan indirebilirsiniz.

Kurulum yaptıktan sonra belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapıp Tv izlemeye başlayabilirsiniz.   😉

This entry was posted in Programlar and tagged , , . Bookmark the permalink.

One Response to TTNET Tivibu Nedir ? Nasıl Kayıt Olurum ?

  1. Küçük says:

    Tivibu üyeliğimi en kısa sürede yaptırmak istiyorum

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *