TTNET Tivibu Bilmeniz Gerekenler

Önceki yazımda size Tivibu’ya nasıl kayıt olacağını anlatmıştım. Bu yazımda ise Tivibu ile bilmeniz gerekenler ve ekran görüntüleri paylaşacağım. Bence herkesin alması gereken bir hizmet. Ayrıca hepsi 30 Nisan’a kadar sadece 1 TL.

TTNET Tivibu ile internet bağlantısı olan tüm yurtiçi lokasyonlardan yerli ve yabancı TV kanallarını canlı olarak takip edebilir, Tivibu’nun geniş video arşivinden dilediğiniz filmi dilediğiniz zaman internet bağlantısı olan her yerden özgürce izleyebilirsiniz. TTNET Tivibu ile canlı yayını durdurabilir ve 15 dakika içinde durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilrisiniz. Hatta 31 Mart 2010’dan itibaren durdurma süresi içinde ileri ve geri sarabilir, tekrar ileri alıp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. TV’de yayınlanan seçme programları TTNET Tivibu ile yayınlanma tarihlerinden itibaren 1 hafta boyunca dilediğiniz zaman dilediğiniz kadar izleyebilirsiniz.

www.tivibu.com.tr veya www.ttnet.com.tr adresinde bulunan TTNET Online İşlem Merkezi

444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri

Tüm Türkiye’deki Türk Telekom Ofis ve Bayilerinden Tivibu üyesi olabilirler.

Tivibu SERVİSLERİ

Seç-İzle nedir? Avantajları nelerdir?

Seç-İzle; yerli ve yabancı filmler, popüler diziler, belgeseller, çocuk ve yaşam-eğlence programları gibi farklı türde birçok içeriği kapsayan geniş bir arşive hızlı ve kolay bir şekilde erişim sağlayabileceğiniz bir Tivibu servisidir. Bu servis ile Tivibu’nun geniş film arşivine istediğiniz zaman TTNET internet bağlantısı olan her yerden ulaşabilirsiniz.

Tivibu üyeleri Seç-İzle servisi ile diledikleri an erişebilecekleri film arşivinden istedikleri filmi gün veya saat kısıtlaması olmadan defalarca izleyebilir. Üstelik izlemekte oldukları filmi diledikleri zaman durdurup, başlatabilir; dilediklerinde ileri-geri alabilirler.

Kirala-İzle nedir? Avantajları nelerdir?

Kirala-İzle; geçmişten günümüze ses getiren, en çok izlenen, oyuncusu/yönetmeni herkes tarafından bilinen, ödüllü yerli ve yabancı filmleri film başına belirli bir ücret ödeyerek, internet bağlantısı olan her yerden dilediğiniz zaman izleyebilme imkânı sağlayan bir Tivibu servisidir.

Bu servis ile Tivibu üyeleri geçmiş yıllarda vizyona girmiş yüzlerce popüler filmden oluşan arşive erişebilir ve kiraladıkları filmi 48 saat boyunca istedikleri zaman, defalarca izleyebilir. Yılın en popüler filmleri vizyondan hemen sonra yine “Kirala İzle” servisindedir. Tivibu üyeleri yılın en popüler filmlerini kiraladıktan sonra 24 saat boyunca istedikleri zaman defalarca izleyebilir. Üstelik izlemekte oldukları filmi diledikleri zaman durdurup, başlatabilir; dilediklerinde ileri-geri alabilirler.

Tekrar-İzle nedir?

Tekrar-İzle servisi ile TV kanallarında yer alan ve en beğenilen yerli dizileri, flash haberleri, yerli eğlence / yarışma / spor programlarını yayınlanma tarihlerinden sonraki 1 hafta boyunca istediğiniz zaman, istediğiniz kadar, internet bağlantısı olan her yerden izleyebilirsiniz. Tivibu üyeleri Tekrar-İzle servisi için herhangi bir ek ücret ödemezler.

Durdur-İzle nedir?

Durdur-İzle servisi ile canlı televizyon yayınını durdurabilir ve 15 dakika içinde durdurduğunuz yerden izlemeye devam edebilrisiniz. Hatta 31 Mart 2010’dan itibaren durdurma süresi içinde ileri ve geri sarabilir, sonra tekrar ileri sarıp kaldığınız yerden izlemeye devam edebilirsiniz. Tivibu üyeleri Durdur-İzle servisi için herhangi bir ek ücret ödemezler.

TTNET Tivibu Standart Plus Üyelik Özellikleri ve Fiyatlandırması

Standart Plus Üyelik: Yerli & yabancı televizyon kanalları & Seç-İzle servisi.

Tivibu Standart Plus Üyelik ( aylık KDV dahil SADECE 4 TL)

* Tekrar-İzle ve Durdur-İzle servisleri herhangi bir ek ücret ödemeden kullanılabilir.

Tanıtım amacıyla, Tivibu Standart Plus Üyelik 24 Şubat – 30 Nisan 2010 tarihleri arasında tüm müşterilerimize 1 TL olarak ücretlendirilecektir.

30 Nisan 2010’dan sonra Tivibu Standart Üyelik paketine geçmek isteyen aboneler TTNET Çağrı Merkezi’ni (444 0 375) arayarak veya TTNET Online İşlem Merkezi’nden (www.ttnet.com.tr) işlem yaparak Tivibu Standart Üyelik paketine geçebilir.

30 Nisan 2010 tarihi itibariyle Paket geçişini gerçekleştirmemiş abonelerin Tivibu Standart Plus Üyelik’leri devam edecek ve 4 TL olarak ücretlendirilecektir.

Satın alacağınız TTNET Tivibu, TTNET’in internet erişim hizmetlerinden birine abone olanlara sunulabilmektedir. TTNET vasıtasıyla almakta olduğunuz internet erişim hizmetinin sona ermesi ya da iptal edilmesi ve buna bağlı olarak internet erişim aboneliğinizin sona ermesi durumunda, TTNET Tivibu kullanım hakkınız da kendiliğinden son bulacaktır. Bununla birlikte, TTNET Tivibu hizmetini internet erişim aboneliğinizden bağımsız olarak herhangi bir zamanda 444 0 375 TTNET Müşteri Hizmetleri’ni arayarak veya Türk Telekom Ofisleri’ne başvurup kimlik doğrulaması yaparak sonlandırabilirsiniz.

Tivibu internet üzerinden veri akışı ile gerçekleşen bir hizmet olduğu için Tivibu’ya bağlantı kurduğunuz İnternet paketinin kotası etkilenecektir.

Aşağıda belirtilen yayın akış büyüklüklerine göre kullanıcıların bağlantı kurmuş olduğu internet paketlerine farklı kota tüketim değerleri yansıyacaktır.

Limitli tarifeye tabi İnternet bağlantısı üzerinden Tivibu’ya bağlanılması halinde aşağıdaki bilgilerin dikkate alınması gerekir.

300Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 132 Mbyte/saat

4GB DSL ile 30 saat, 6GB DSL ile 46 saat Tivibu kullanabilirsiniz.

600 Kbit/sn ile 1saat kota tüketimi: 264 Mbyte/saat

4GB DSL ile 15 saat, 6GB DSL ile 23 saat Tivibu kullanabilirsiniz.

1000 Kbit/sn ile 1 saat kota tüketimi: 439 Mbyte/saat

4GB DSL ile 9 saat, 6GB DSL ile 14 saat Tivibu kullanabilirsiniz.

Tivibu şu anda sadece Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde kullanılabilen bir hizmettir. Tivibu’ya Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde internet bağlantısı olan her yerden erişilebilir.

Bir Tivibu kullanıcı adı ve şifresi ile sadece tek bir kullanıcı Tivibu’ya erişim sağlayabilir. Aynı anda birden fazla kişi aynı kullanıcı adı ve şifresi ile Tivibu’ya erişim sağlayamaz.

This entry was posted in Programlar and tagged , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to TTNET Tivibu Bilmeniz Gerekenler

  1. zelihabayar says:

    bizimki açılmadı üyede oldum ben üyeligi iptal edecem nasıl?

  2. Ehocam says:

    Telefonla 444 0 375 araman yeterli. Bu şekilde paketimi iptal etmek istiyorum diyerek müşteri temsilcisini arayabilirsiniz. Onlar size yardımcı olur.

  3. gonca says:

    biz istanbuldan tivibu ev kullanıcısıyız. daha 2 gün öncesine kadar gayet normal bir şekilde izlediğimiz televizyonumuzu artık açtığımızda ‘cihazınız açılmaktadır lütfen bekleyiniz’ yazısıyla karşılaşıyoruz. ancak saatlerce beklememize rağmen tek bir ilerleme göremedik. internet bağlantımız da var. sizce sorun neden kaynaklanıyor olabilir. şimdiden teşekkürler.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *